Zuhause / RF Shields / 44-CBSFD-3.5X5.5X0.4
minImg
44-CBSFD-3.5X5.5X0.4
Leader Tech Inc.
Produkt-Nr.:
44-CBSFD-3.5X5.5X0.4
Beschreibung:
RF SHIELD 3.5" X 5.5" T/H
Benutzer handbuch
Series 40-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)