Zuhause / Crystals / 445W32C30M00000
minImg
445W32C30M00000
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
445W32C30M00000
Beschreibung:
CRYSTAL 30.0000MHZ 16PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 30 MHz