4520AB51K06555
Laird Technologies EMI
Produkt-Nr.:
4520AB51K06555
Beschreibung:
GK NICU NRS PU V0 SQ
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Square
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 65.550" (166.50cm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 2.000" (50.80mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 2.000" (50.80mm)