4570AH01G00217
Laird Technologies EMI
Produkt-Nr.:
4570AH01G00217
Beschreibung:
GK NICU NRSG NF V0 REC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 2.170" (55.12mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.016" (0.40mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.201" (5.10mm)