4594-440-N
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
4594-440-N
Beschreibung:
HEX MALE-FEMALE STANDOFFNO FINIS
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color -
Material Nylon
Gender Male, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 1.875" (47.63mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)