4609AB51K00600
Laird Technologies EMI
Produkt-Nr.:
4609AB51K00600
Beschreibung:
GK NICU NRS PU V0 DSH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 6.000" (152.40mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.181" (4.60mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.402" (10.20mm)