47-21348-BK
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
47-21348-BK
Beschreibung:
H/S 3IN 48IN BLACK THIN
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inner Diameter - Recovered 1.535" (39.00mm)
Shrink Temperature 90°C
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Recovered Wall Thickness 0.047" (1.19mm)
Material Polyolefin (PO)
Product Status Active
Series Thin Wall
Shrinkage Ratio 2 to 1
Type Tubing, Flexible
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 3.000" (76.20mm)