NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
47-300124-BK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
H/S .47 IN 48 IN BLACK ME
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.9445
$6.9445
10
$6.593
$65.93
20
$6.251
$125.02
50
$5.8995
$294.975
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Inner Diameter - Recovered | 0.118" (3.00mm) |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.059" (1.50mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Medium Wall |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.470" (11.94mm) |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant |
| Shelf Life | - |
| Package | Strip |