47-400124-BK
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
47-400124-BK
Beschreibung:
H/S .47IN 48 IN BLACK THI
Auf Lager : 59
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inner Diameter - Recovered 0.118" (3.00mm)
Shrink Temperature 110°C
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Recovered Wall Thickness 0.098" (2.49mm)
Material Polyolefin (PO)
Product Status Active
Series Thick Wall
Shrinkage Ratio 3 to 1
Type Tubing, Semi-Flexible
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.470" (11.94mm)