Zuhause / Oscillators / 4MA161133Z3BACTGI8
minImg
4MA161133Z3BACTGI8
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
4MA161133Z3BACTGI8
Beschreibung:
MEMS OSC XO 161.1330MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 4MA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator MEMS
Frequency 161.133 MHz