Zuhause / Oscillators / 4MA200000Z4BACTGI
minImg
4MA200000Z4BACTGI
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
4MA200000Z4BACTGI
Beschreibung:
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 100mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 4MA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator MEMS
Frequency 200 MHz