5-0SMDJ30A
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
5-0SMDJ30A
Paket:
SMC
Beschreibung:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Auf Lager : 5232
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 103A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC
Series 5-0SMDJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V