500-106-US
Excelta Corporation
Produkt-Nr.:
500-106-US
Beschreibung:
CUTTERS - STANDOFF SHEAR SMALL F
Benutzer handbuch
Series TealShield™
Length - Overall 5.00" (127.0mm)
Type Side (Diagonal)
Shape Straight
Capacity 0.025"