E-Switch
Produkt-Nr.:
500SDP1S1M2REA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.3985
$4.3985
10
$4.21325
$42.1325
25
$3.84636
$96.159
100
$3.333645
$333.3645
250
$3.022292
$755.573
500
$2.802481
$1401.2405
1000
$2.600996
$2600.996
2500
$2.362878
$5907.195
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Switch Travel | 2.16mm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | DPDT |
| Actuator Length | 5.08mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | 30,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | 500 |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Switch Function | On-On |
| Contact Timing | Not Specified |
| Operating Force | - |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 500SDP1 |
| Actuator Material | Polyamide (PA), Nylon |