Zuhause / Crystals / 5032S41808BMDACKGEF-TR
minImg
5032S41808BMDACKGEF-TR
HKC
Produkt-Nr.:
5032S41808BMDACKGEF-TR
Hersteller:
HKC
Beschreibung:
CRYSTAL 18.08MHZ -40 ~ +125C 8PF
Auf Lager : 148000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance -20ppm, +40ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series 5032SX
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr HKC
Frequency 18.08 MHz