Zuhause / Oscillators / 511ABA212M500AAGR
minImg
511ABA212M500AAGR
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
511ABA212M500AAGR
Beschreibung:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 43mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 212.5 MHz