Zuhause / Oscillators / 511JBA266M667BAG
minImg
511JBA266M667BAG
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
511JBA266M667BAG
Beschreibung:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 266.667 MHz