Zuhause / Oscillators / 511SBA156M250BAG
minImg
511SBA156M250BAG
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
511SBA156M250BAG
Beschreibung:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 561
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz