Zuhause / Oscillators / 511SCA100M000AAG
minImg
511SCA100M000AAG
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
511SCA100M000AAG
Beschreibung:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS, Dual (Complementary)
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz