Zuhause / Oscillators / 514JCA000126BAGR
minImg
514JCA000126BAGR
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
514JCA000126BAGR
Beschreibung:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si514
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz