Zuhause / Oscillators / 515BCA27M0000BAGR
minImg
515BCA27M0000BAGR
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
515BCA27M0000BAGR
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ LVDS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series Si515
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 27 MHz