Zuhause / Oscillators / 515CDB117M675AAG
minImg
515CDB117M675AAG
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
515CDB117M675AAG
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 117.6750MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 29mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series Si515
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 117.675 MHz