Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
52100001009
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CLIP CART 250V 6.3A PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.228
$0.228
5
$0.2261
$1.1305
10
$0.21565
$2.1565
50
$0.19285
$9.6425
100
$0.17955
$17.955
250
$0.1596
$39.9
500
$0.132981
$66.4905
1000
$0.12634
$126.34
5000
$0.09974
$498.7
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | 521 |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Phosphorus Bronze |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |