52.3-AN-27-RT
J.W. Winco
Produkt-Nr.:
52.3-AN-27-RT
Hersteller:
J.W. Winco
Beschreibung:
MAGNET 1.063"D X 0.984"THICK CYL
Auf Lager : 32
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 350°C (TA)
Shape Cylindrical
Magnetization -
Gauss Strength -
Size 1.063" Dia x 0.984" H (27.00mm x 25.00mm)