Zuhause / Oscillators / 530MA693M483DGR
minImg
530MA693M483DGR
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
530MA693M483DGR
Beschreibung:
XTAL OSC XO 693.4830MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 121mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 693.483 MHz
Package Tape & Reel (TR)
Base Product Number 530MA