Zuhause / Oscillators / 531BB122M880DGR
minImg
531BB122M880DGR
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
531BB122M880DGR
Beschreibung:
XTAL OSC XO 122.8800MHZ LVDS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 98mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 122.88 MHz