Zuhause / Knobs / 5337.2-32-M5-D
minImg
5337.2-32-M5-D
J.W. Winco
Produkt-Nr.:
5337.2-32-M5-D
Hersteller:
J.W. Winco
Beschreibung:
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Benutzer handbuch
Shaft Size M5
Color Black
Material Polypropylene
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series EN 5337.2
Type 5 Arm
Mfr J.W. Winco
Style Clamping
Features -
Height 0.910" (23.11mm)
Package Box
Diameter 1.260" (32.00mm)