Zuhause / Oscillators / 545AAA200M000BAGR
minImg
545AAA200M000BAGR
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
545AAA200M000BAGR
Beschreibung:
XTAL OSCILLATOR SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 153mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V, 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz