Zuhause / Oscillators / 545ACA40M0000ACG
minImg
545ACA40M0000ACG
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
545ACA40M0000ACG
Beschreibung:
XTAL OSC XO 40.0000MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)
Frequency Stability ±7ppm
Current - Supply (Max) 153mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz