Zuhause / Oscillators / 545EAA100M000BBG
minImg
545EAA100M000BBG
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
545EAA100M000BBG
Beschreibung:
XTAL OSCILLATOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 126mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Output HCSL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz