Zuhause / Oscillators / 550GC38M7853DGR
minImg
550GC38M7853DGR
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
550GC38M7853DGR
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 38.7853MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±125ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 98mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series Si550
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 38.7853 MHz