552AH000276DG
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
552AH000276DG
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 3.3V 6SMD
Benutzer handbuch
Frequency - Output 2 690.5692MHz
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75 mA
Frequency - Output 1 669.3266MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 130mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Series Si552
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Height 0.071" (1.80mm)