Dialight
Produkt-Nr.:
5552303F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED 2MM 5V RT ANGLE GREEN PC MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.8715
$1.8715
10
$1.24925
$12.4925
100
$0.96121
$96.121
500
$0.868908
$434.454
1000
$0.746719
$746.719
2000
$0.705992
$1411.984
5000
$0.6897
$3448.5
10000
$0.678832
$6788.32
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Type | Clear |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 40° |
| Voltage Rating | 5V |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 2.5mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 555 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Current | 4.7mA |
| Lens Size | 2.00mm Dia |
| Base Product Number | 5552303 |