Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
55714-002LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.336
$10.336
10
$9.3024
$93.024
25
$8.76318
$219.0795
50
$8.5386
$426.93
100
$8.313925
$831.3925
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 9 |
| Number of Positions | 81 |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.132" (3.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MEG-Array®, MezzSelect™ |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 4mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 55714 |