Dialight
Produkt-Nr.:
5580102001F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PANEL IND RED DIFF SNAP-IN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.1185
$2.1185
10
$1.4136
$14.136
100
$1.087655
$108.7655
500
$0.983193
$491.5965
1000
$0.84493
$844.93
2000
$0.798846
$1597.692
5000
$0.780416
$3902.08
10000
$0.768122
$7681.22
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Wrap |
| Viewing Angle | 60° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 29mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 558 |
| Type | LED |
| Voltage | 5V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5580102 |