Dialight
Produkt-Nr.:
5580803003F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PANEL IND BLU WHT DFF SNAPIN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.18
$4.18
10
$2.95735
$29.5735
100
$2.421835
$242.1835
500
$2.041683
$1020.8415
1000
$1.872726
$1872.726
2000
$1.795282
$3590.564
5000
$1.760074
$8800.37
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 57mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 558 |
| Type | LED |
| Voltage | 3.2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Blue |
| Wavelength - Peak | 468nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5580803 |