Dialight
Produkt-Nr.:
5581301007F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PANEL IND GRN DIFF SNAP-IN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.603
$2.603
10
$1.73755
$17.3755
100
$1.33703
$133.703
500
$1.208647
$604.3235
1000
$1.038673
$1038.673
2000
$0.982024
$1964.048
5000
$0.959358
$4796.79
10000
$0.944252
$9442.52
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 1.6mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 558 |
| Type | LED |
| Voltage | 1.8V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Green |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 7mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5581301 |