Dialight
Produkt-Nr.:
5583201003F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PMI SNAP-IN Y/G BI-CLR .156"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.3535
$3.3535
10
$2.3693
$23.693
100
$1.940565
$194.0565
500
$1.6359
$817.95
1000
$1.500516
$1500.516
2000
$1.438471
$2876.942
5000
$1.410266
$7051.33
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 80° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 12.3mcd Green, 5.8mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Yellow |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 558 |
| Type | LED |
| Voltage | 2.1V Green, 2.1V Yellow |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 565nm Green, 585nm Yellow |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA Green, 20mA Yellow |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5583201 |