Dialight
Produkt-Nr.:
5586003023F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PMI SNAP-IN BLUE CLR 468NM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.8975
$2.8975
10
$1.93135
$19.3135
100
$1.48599
$148.599
500
$1.343281
$671.6405
1000
$1.154383
$1154.383
2000
$1.091417
$2182.834
5000
$1.066232
$5331.16
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 45° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 520mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 558 |
| Type | LED |
| Voltage | 3.3V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 468nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5586003 |