TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
558840-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN WRG BLOCK 100 PAIR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Width - Overall | 3.50" (88.88mm) |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | Ivory |
| Pair Number | 100 |
| Mounting Type | Wall/Backboard |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Mounting Feature | - |
| Series | 110CONNECT |
| Length - Overall | 8.51" (216.15mm) |
| Depth - Overall | 1.55" (39.37mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Style | 110 Punch Down |
| Features | Black Lacing Strips |
| Package | Bulk |
| Performance | Cat 5e |
| Base Product Number | 558840 |