Dialight
Produkt-Nr.:
559-8100-007F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RECT PMI IND, R, 14" LEADS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.344
$3.344
10
$2.22775
$22.2775
100
$1.714655
$171.4655
500
$1.549944
$774.972
1000
$1.331986
$1331.986
2000
$1.25933
$2518.66
5000
$1.230269
$6151.345
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | 104° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.22" x 0.14" (5.49mm x 3.53mm) |
| Millicandela Rating | 125mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Rectangle |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3.99mm x 2.00mm |