Dialight
Produkt-Nr.:
5592101001F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PANEL RED DIFF 2.2V SNAP-IN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.7005
$1.7005
10
$1.07635
$10.7635
100
$0.79648
$79.648
500
$0.731918
$365.959
1000
$0.602756
$602.756
2000
$0.572622
$1145.244
5000
$0.559702
$2798.51
10000
$0.546782
$5467.82
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Viewing Angle | 50° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 6.3mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 2.2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | 650nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5592101 |