Dialight
Produkt-Nr.:
5593001003F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PANEL RED/GRN SNAP-IN 6"LD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.268
$3.268
10
$2.17645
$21.7645
100
$1.674755
$167.4755
500
$1.513939
$756.9695
1000
$1.301034
$1301.034
2000
$1.230079
$2460.158
5000
$1.201684
$6008.42
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 60° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 40mcd Green, 90mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 2.1V Green, 1.8V Red |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 565nm Green, 660nm Red |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA Green, 40mA Red |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5593001 |