Dialight
Produkt-Nr.:
5593201001F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED SNAP-IN PNL IND Y/G BI-CLR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.097
$3.097
10
$2.0615
$20.615
100
$1.5865
$158.65
500
$1.434082
$717.041
1000
$1.232416
$1232.416
2000
$1.165204
$2330.408
5000
$1.138309
$5691.545
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Viewing Angle | 50° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 19mcd Green, 12.6mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Yellow |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 2.1V Green, 2.1V Yellow |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 565nm Green, 585nm Yellow |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA Green, 20mA Yellow |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5593201 |