Dialight
Produkt-Nr.:
5596001027F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PMI SNAP-IN BLUE PVC FREE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.116
$3.116
10
$2.07955
$20.7955
100
$1.600275
$160.0275
500
$1.446622
$723.311
1000
$1.243189
$1243.189
2000
$1.175378
$2350.756
5000
$1.148246
$5741.23
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | 30° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 1500mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 3.6V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 470nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5596001 |