Dialight
Produkt-Nr.:
5596101027F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PMI SNAP-IN RED PVC FREE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.7975
$4.7975
10
$3.39055
$33.9055
100
$2.776945
$277.6945
500
$2.341066
$1170.533
1000
$2.147323
$2147.323
2000
$2.058517
$4117.034
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | 15° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 2100mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 559 |
| Type | LED |
| Voltage | 1.9V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 50mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | 5596101 |