Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
5606124
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 9.8'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$86.45
$86.45
10
$79.53495
$795.3495
50
$73.4825
$3674.125
100
$70.5432
$7054.32
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | PFP 240 |
| 1st Connector | N-Type Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 118.1" (3.0m) 9.8' |
| Mfr | Phoenix Contact |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | N-Type to N-Type |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 5.8 GHz |