Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
5630D1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED RECT 2X5 RED 635NM PC MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 1.9V |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 4mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | 5630D |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bulk |
| Current | 35mA |
| Lens Size | 5.00mm x 2.00mm |