Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
5636D3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED AMBER 605NM RA ASSY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.2V |
| Color | Amber |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 4mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | 5636 |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 605nm |
| Package | Bulk |
| Current | 50mA |
| Lens Size | 5.08mm x 2.29mm |