TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
5650090-9
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.391
$7.391
10
$6.43815
$64.3815
25
$6.26848
$156.712
50
$6.099
$304.95
100
$5.72622
$572.622
250
$5.692362
$1423.0905
500
$5.353535
$2676.7675
1000
$4.777522
$4777.522
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 160 |
| Color | Brown |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | - |
| Termination | Solder, Staggered |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 38; 42 |
| Series | Standard Edge .050 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Board Guide |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Package | Bulk |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | 5650090 |